Denizli’de kumar operasyonunda yakalanan şüpheliler şekilden şekle girdi

İHA

Denizli’de gece saatlerinde Merkezefendi ilçesine bağlı Altıntop Mahallesi’nde Denizli Ahlak Büro Amirliği’ne bağlı ekipler, yaptığı teknik ve fiziki takip sonucu bir eve operasyon düzenledi.

Yapılan operasyonda evi kumarhaneye çeviren 6 şüpheli, suçüstü yakayı ele verdi.

Şüphelilerin kimliklerini alan ekipler kumar malzemelerini toplarken, yaptığı aramada ise oyunda kullanılan 10 bin TL para ele geçirdi.

Görüntülendiklerini fark edince şekilden şekle girdiler

Şüpheliler işlemlerinin ardından karakola götürülmek üzere dışarı çıkarıldığı sırada kayıt altına alındıklarını fark edince şekilden şekle girdi.

Birbirinden ilginç savunmalar peş peşe geldi…

Şüpheliler ani hareket yaparak yüzlerini saklamaya çalışırken, aralarından ilk defa kumar oynayan bir kişi, Neden kumar oynadınız” sorusuna “Canımız sıkıldı” şeklinde cevap verdi.

“Kumar çok güzel geçiyordu”

Kendisini savunmaya devam eden şüpheli, “Kumar çok güzel geçiyordu, adam kaçırıyorduk, yakalandık” sözleriyle ilginç anlar yaşattı.

“Nikah kıyıyorduk”

Kayıt altına alındığı için sinirlenen bir diğer kumarbaz ise “İçerde ne yapıyordunuz” sorusuna “Nikah kıyıyorduk” diyerek imalı bir cevap verdi.

Aralarında emekli polisinde bulunduğu toplam 6 şüpheli, ifadeleri alınmak üzere karakola götürüldü.

Şüphelilere kumar oynamaya suçundan yaklaşık 30 bin TL idari para cezası uygulanırken, ev ise zabıta ekipleri tarafından mühürlendi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir