Kemal Özkiraz’dan Muharrem İnce’ye: Ayın 17’sinde sahte anketleri kim yaptırıyormuş, belgeleriyle açıklayacağım

CHP’den milletvekili aday adayı olmasının ardından  Avrasya Araştırma Şirketi Başkanı Kemal Özkiraz, Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’nin kendisine ‘tetikçi’ dediğini belirterek, “Ayın 17’sinde sahte anketleri kim yaptırıyormuş, belgeleriyle göreceğiz” açıklamasını yaptı.

TELE1’e konuşan Özkiraz, “Benden de bahsedilmiş ‘Tetikçi’ demiş. Ayın 17’sinde sahte anketleri kim yaptırıyormuş kim piyasaya sürüyormuş ve kimin desteğiyle yaptırıyormuş belgeleriyle göreceğiz. Belgesiyle, tarihiyle, mesajlaşmalarla ve ekran görüntüsüyle açıklayacağım. BABALA TV yayınını bekliyorum. Orada söylediği bana gelen bir söz var. O sözü duymak istiyorum bende kayıtları var. Bakalım kimmiş tetikçi? Kimin milletvekili adayı yapıyormuş? Hepsini göreceğiz. Hormonlu anketlerin çıkış noktasını açıklayacağım” diye konuştu.

İnce’nin televizyon programlarına katıldıktan sonra oy oranlarının düştüğünü söyleyen Özkiraz, “Muharrem İnce alacağını iktidar tarafından alacak. Muhalefet tarafından aldıklarını da yavaş yavaş kaybetmeye başlayacak. Muharrem İnce sürekli olarak bir medya ambargosundan bahsediyor. Fakat buna müteşekkir olmalı. Çünkü ne zaman televizyona çıksa oy oranı düşüyor” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir