Şahan Gökbakar’dan Kerem Kınık’ın Açıklamalarına ‘Recep İvedik’li Cevap: ‘Senin Gibilere Genelde Böyle Yapar’

Komedyen ve oyuncu Şahan Gökbakar, Kızılay Başkanı Kerem Kınık’ın ‘Recep İvedik gerçek hayatta yaşasaydı o gelir bizimle birlikte hizmet eder, çorba yemek dağıtırdı.’ sözlerine Recep İvedik’ten bir sahneyle cevap verdi.

Kahramanmaraş’ta meydana gelen deprem sonrası ellerinde bulunan çadırları depremzedelere götürmek yerine AHBAP ve Türk Eczacılar Birliği’ne sattığı öğrenilen Kızılay Başkanı Kerem Kınık, bir süredir oyuncu Şahan Gökbakar’ın hedefinde.

Gökbakar ise, ‘Kerem bey, afet bölgesine hizmet etmek,sahada olmak benim işim değil, senin işin. Ben maddi ve ayni yardım yapıyorum, çocuk okutuyorum. Recep Ivedik’e gelince! Eğer gerçekte olsa ve senin afette çadır sattığını duysaydı varya offf!!? anladın sen onu…?? Onurlu ol, Istifa et!’ cevabını vermişti.

Gökbakar, yeni yapmış olduğu paylaşımda, ‘Recep İvedik gerçek hayatta yaşasaydı demiştin ya, biz seni onun yanına yolladık Kerem?. Senin gibilere genelde böyle yapar!?? Şimdi yapman gerekeni yap bakalım! Özür dile ve istifa et…’ diyerek Recep İvedik’ten bir sahne paylaştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir