Yapay Zeka, Bu 2 Altcoin İçin ‘Güçlüler’ Dedi!

Kripto para piyasasının popüler alım satım yapay zeka botu Avorak AI, bu 2 altcoin projesi için kritik noktaları aktardı! Popüler yapay zeka botuna göre bu 2 altcoin, yakın zamanda yükseliş yaşayacak! İşte detaylar…

Yapay Zeka Botu Avorak AI, bu 2 altcoin projesi için kritik yorumlarını aktardı!

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere yeni bir yapay zeka alım satım botu olan Avorak AI, 2 popüler altcoin projesi hakkında yorumlarda bulundu. Avorak AI, Helium (HNT) ve Fantom (FTM) hakkında yükseliş tahminlerinde bulunurken, birçok yatırımcı, yapay zeka botunu yakından takip ediyor ve alım satım seviyelerini detaylıca inceliyor. Bununla beraber yapay zeka alım satım botu Avorak AI, Helium (HNT) ve Fantom (FTM)’un önümüzdeki aylarda büyük hareketlere imza atacağını tespit ettiğini aktardı. Yatırımcılar arasında büyük bir yer edinen iki altcoin için uzmanlar da yakın zamanlı bir yükselişe işaret ediyor.

Öte yandan Avorak AI, BNB Smart Chain üzerinde çalışıyor ve AVRK coin ile kullanılabiliyor. Bu alım satım yapay zeka botu, son aylarda piyasaya giren birçok yapay zeka destekli ticaret araçlarından sadece biri olarak karşımıza çıkıyor. Bununla beraber yapay zekanın da günden güne gelişmesiyle beraber, bu yapay zeka botlarından gelen yorumlar, oldukça dikkat çekiyor.

Fantom (FTM) ve Helium (HNT) için yapay zeka tahmini

Popüler altcoin Fantom (FTM) şimdiye kadar sağlam bir ilk çeyrek geçirdi ve yıla 0,2 doların biraz altında başladı. FTM şu anda 0,45 dolar seviyesinde bulunuyor. Yörünge çoğunlukla yukarı doğru oldu, Şubat sonu ve Mart başında gerileme yaşanmıştır. Fiyat tüm zamanların en yüksek seviyesine yaklaşıyor ve yatırımcılar yönü konusunda nispeten iyimser görünüyor. Avorak AI da aynı fikirde görünüyor.

Bununla beraber Helium (HNT), şimdiye kadar çok daha farklı bir yıl geçirdi ve 1.50 dolar seviyelerinden yüzde 24 artışla 1.86 dolar seviyelerine kadar yükseliş yaşadı. Her ne kadar buradaki yol dalgalı olsa da yatırımcıları Helium’a güvendi. Popüler altcoin 18 Ocak’ta 3,27 seviyesine ulaştı ve Şubat sonunda tekrar 3 dolar seviyelerine geriledi. O zamandan beri önemli ölçüde düşüş yaşayan altcoin, değerinin yüzde 43’ünü kaybetti. Yapay zeka botu Avarok AI, yakın zamanda Helium için bir yükselişe işaret ediyor.

Bir diğer yandan yapay zeka botlarının alım satım önerileri, piyasa katılımcılarının insan alım satımlarının yerini almaya veya bunları artırmaya çalışmasıyla son aylarda çok daha popüler hale geldi. Destekçileri, yapay zekanın insan önyargılarını ve duygularını kararlardan uzaklaştırabileceğini söylüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir