Cedi Osman hayranlığını gizlemedi: Daha önce Wembanyama gibisini görmedim

NBA’de Cleveland Cavaliers’tan San Antonio Spurs’e takaslanan Milli yıldız Cedi Osman, yeni sezon öncesi dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Eurohoops’un ABD basınından aktardığı habere göre Cedi Osman’ın açıklamaları şu şekilde:

‘DAHA ÖNCE WEMBANYAMA GİBİSİNİ GÖRMEDİM’

“Açıkçası bu yılın NBA Draft’ını izlemedim, zaten Wembanyama’nın ilk sıradan seçileceğini herkes biliyordu. Dürüst olmak gerekirse daha önce Wembanyama gibisini görmedim, o boya rağmen topla bu kadar yetenekli olmak… Kesinlikle ligin en iyi oyuncularından biri olma ihtimali çok fazla.”

‘VETERAN BİR OYUNCUYUM’

“Artık veteran bir oyuncuyum, burada genç oyunculara yardımcı olmak ve gelişimlerine katkı sağlamak istiyorum. Bir zamanlar onların yaşındaydım, artık yeni bir rolüm var. Benim için heyecan verici bir tecrübe olacak.”

‘SPURS’E TAKASLANMAK MUTLULUK VERİCİ’

“Bu yaz artık yeni bir maceraya atılmanın zamanı geldi gibi hissediyordum, bu yüzden San Antonio’ya takaslanmak benim için mutluluk verici bir gelişme oldu. Sahaya çıkıp salonun tavanına asılı şampiyonluk posterlerini görmek harika hissettirdi. Bu organizasyonun bir parçası olmak beni çok çalışıp sahada her şeyimi vermek için ekstra motive ediyor. Bence bu takım için düzenli katkı verebilecek bir oyuncuyum, topsuz hareket edebiliyorum. Öncelikle bu yönümle öne çıkmaya çalışacağım.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir