SOL Coin İçin Uyaran Usta Analist Bu 2 Altcoin’de Yükselişte!

Kripto para piyasası hafta sonunda doğru güçlü bir hamle yaptı. Lider kripto para Bitcoin 45 bin dolar engelini de aşarak güç gösterdi. Piyasa değerine göre büyük altcoin projeleri de önemli kazançlar elde etti. Bunlar arasında ADA ve SOL Coin dikkatleri üzerine çekti. Bununla birlikte geniş takipçi kitlesine sahip bir kripto analisti SOL için bir uyarı yapıyor. Bunun yanında analist, 2 altcoin için yükseliş bekliyor.

Altcoin Sherpa, TAO için 600 doları hedefliyor!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasa bugün yeşile döndü. Lider kripto para Bitcoin’in 45 bin doları aşan güçlü hamlesi altcoin’leri de peşinden sürükledi. Bu pozitif atmosferde analistler, bazı tokenlerin yükseliş için hazır olduğunu söylüyor. Altcoin Sherpa takma adlı analist, makine öğrenimi ve yapay zekaya odaklanan merkezi olmayan bir Blockchain platformu olan Bittensor’a (TAO) dikkatleri çekiyor. Analist, TAO’nun mevcut değerinden %33’ten fazla yükselme potansiyeli olduğunu söylüyor. Bu bağlamda analist, şu açıklamayı yapıyor:

TAO: Bunu 120 dolardan aldığımı ve sonra hızla sattığımı hatırlıyorum. Acı. Bu konuda hala çok yükseliş var. Bu mevcut seviye kırılırsa 600 dolar bir sonraki alan olur. Bu 220.50 Fibonacci alanı harika bir giriş oldu. Yapabilirdim, yapmalıydım!

Kaynak: Altcoin Sherpa

Bu arada TAO’nun, geçen yıl 16 Ekim’de yaklaşık 46 dolardan işlem gördüğünü belirtmek gerekiyor. Token, o zamandan bu yana %880’lik şaşırtıcı bir artış kaydetti. TAO, yazı sırasında günlük bazda %4,5 kayıpla 446 dolardan işlem görüyordu.

SOL Coin bir düşüş testi mi yapacak?

Analist daha sonra güçlü Ethereum rakibi Solana’ya (SOL Coin) bakıyor. Altcoin Sherpa, SOL üzerinde yükselişini sürdürdüğünü söylüyor. Ancak, SOL Coin fiyatının Fibonacci geri çekilme seviyelerini 84,67 dolar veya 71,81 dolardan yeniden test edebileceği konusunda uyarıyor. Bu bağlamda analist, şu açıklamayı yapıyor:

SOL: yavaş yavaş düşüyor. Kısa/orta vadede nereye gideceği konusunda bir fikrim yok. Hala 2024’te oldukça iyi olacağını düşünüyorum ve sadece yığınımı tutuyorum. Ancak daha düşük fiyatların muhtemelen geleceğini düşünüyorum. Biriktirmek için 70-85 dolar uygun bir fiyat olacaktır.

Kaynak: Altcoin Sherpa

Bu arada SOL Coin, son 24 saat içinde yaklaşık %6 artış kaydetti. Token, yazı sırasında 102,6 dolardan işlem görüyordu.

Analiste göre LINK daha da yükselecek

Son olarak analist, Blockchain oracle sağlayıcısı Chainlink’te (LINK) de yükselişte olduğunu söylüyor. Analist, tokenın yakında 18,70 dolarlık önemli bir direnç seviyesini desteğe çevireceğini tahmin ediyor. Buradan hareketle Altcoin Sherpa, “LINK hala dirençte. Ancak bu uzun konsolidasyonun ardından orta vadede daha da yükseleceğini düşünüyorum.” diyor.

Kaynak: Altcoin Sherpa

Bu arada LINK, son 24 saatte yaklaşık %0,3 düşüşle yazı sırasında 11,20 dolardan işlem görüyordu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir