Survivor’da üçüncü eleme adayı belli oldu! Dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Büyük kavga konsey yarıda kaldı

Survivor All Star’da haftalar ilerledikçe takımlar arasındaki mücadele daha da sertleşiyor. Tam anlamıyla başabaş giden oyunda Mavi Takım ile Kırmızı Takım parkura çıktı ve kıyasıya bir mücadele gerçekleşti.

DOKUNULMAZLIĞI ALAN TAKIM BELLİ OLDU

Mavi Takım, Kırmızı Takım karşısında mücadeleyi 12-9 kazanarak dokunulmazlığın sahibi oldu. Yasin ve Yağmur performanslarından dolayı dokunulmazlık sembolünü aldılar. Kısa bir konuşma yapan Yağmur “Bir dokunulmazlık kaybettikten sonra hırs ve motivasyonla geri dönen bir Mavi Takım oldu. Aslında bu takım benim de kendi ayağıma kalkmamı sağladı. Arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Karşı takıma da geçmiş olsun” dedi.

MUSTAFA İLE MERVE ARASINDA BÜYÜK GERGİNLİK

Merve “Oyunu kaybettik zaten kötü hissediyorum, geldim dedim ki ‘bu yüzden dedim şurada yazacağımız 4 kişiden birisi düelloda elenir giderse ben çok üzülürüm’ dedim. Bunları isimleri söyledim. Sonra geldi beni oyun alanından çıkarken kenara çekti. Geldi bana ne dedi biliyor musun? Neye göre yazıyorsun isim yazarken dedi. Nasıl yani dedim? Performansa göre mi yazıyorsun beni yazar mısın dedi. Mustafa ne diyorsun dedim. Ben böyle konuları konuşmayı sevmem zaten dedim. Sana hesap mı vereceğim dedim.

MERVE GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Mustafa ile yaşadıklarını anlatan Merve “Özgür’ü yazmadın mı sen dedi performansı iyiyken dedi. Dışardan ne kadar kötü gözüktüğünü biliyor musun, farkında mısın dedi. Özgür abi ne alaka, ben insanım ya ben insanım. O gün orada Özgür abiyi yazarken ne kadar zorlandığımı ben biliyorum ben” dedi.

TURABİNİN SAKATLIĞI NÜKSETTİ

Acun Ilıcalı Turabi’nin sakatlığı yeniden nüksettiğini ve doktor kontrolünde olduğunu belirtti. Ilıcalı “Turabi’nin şu an için durumu ne bilmiyoruz oradan haber bekleyeceğiz. Görünen o ki derin bir inceleme yapılacak” dedi.

ANKETE KATILIM 750 BİN

Hangi takım güçlü diye yapılan anketi açıklayan Acun Ilıcalı “60’a 40 çıktı ve daha önce de demiştik bu kabuledilebilir bir rakam” dedi.

KONSEY’DE BÜYÜK GERGİNLİK

Konsey’de konuşan Merve “Biz her gün dokunulmazlık oynuyoruz. Dolayısıyla çok gergin ve stresliyiz. Bir isim yazıyoruz ve bunun gerginliğini de yaşıyoruz. Çünkü aramızdan bir isim yazmak istemiyorum. Takım arkadaşlarımı çok seviyorum. Ben düelloda yazılacak olan 4 isimden biri giderse çok üzülürüm dedim. Bunlar Turabi, Özgür abi, Mustafa Kemal ve Yunus Emre idi. Mustafa Kemal beni kenara çekti, neye göre isim yazıyorsun dedi. Sen gittin Özgür’ü yazdın da halk senin için neler neler söyledi, nefret ediyorlar senden falan. Dışardan aldığı bilgilerle beni farklı yerlerden vurmaya çalışıyor.

YALANLARA GELEMİYORUM BEN

Sürekli Merve’nin sözünü kesen ve yalan söylüyorsun diyeb Mustafa’ya Acun Ilıcalı müdahale etti. Neden susmuyorsun sen diye Soran Ilıcalı’ya Mustafa “Çünkü yalanlara gelemiyorum ben. Ben dürüst bir insanım ve böyle konuşmalara dayanamıyorum” dedi. Acun Ilıcalı da “gelmez zorundasın çünkü konuşma var ve daha bitmedi” diyerek yarışmacıyı tersledi.

YUNUS EMRE İLE MUSTAFA ARASINDA DA GERGİNLİK YAŞANDI

Mustafa’nın sürekli Merve’nin sözlerini kesmesine dayanamayan Yunus Emre “Bu nasıl bir model ya” diyerek tepki gösterince ortam daha da gerildi. Mustafa “Ben başkasına benzemem bana böyle konuşamazsın” dedi. Gerilimin iyice tırmandığı anlarda Acun Ilıcalı Konsey’i yarıda keserek “Şu anda Konsey’i yapma şansımız yok, Konsey’e ara veriyorum. Sakinleşelim durumu değerlendireceğiz” dedi.

İKİ YARIŞMACIYA DA CEZA VERİLDİ

İkinizin de line’ı Survivor’da diskalifiye line’ına yakın. İki tarafın da frensiz olduğuna kanaat getirirsek buna mecbur kalırız. Yunus Emre’nin 2 ödül cezası vardı ekstra 2 ödül daha ceza verildi. Mustafa Kemal’e de 3 ödülden mahrumiyet cezası verildi.

3. ELEME ADAYI BELLİ OLDU

Konsey’de yapılan oylamada 7 Mustafa Kemal 4 de Yunus Emre çıktı. Böylelikle 3. eleme adayı Mustafa Kemal oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir